nl / USD $

Awakenings Festival 2018

  • Spaarnwoude, Nederland
  • 30 juni - 1 juli 2018
  • Elektronisch
  • House
  • Techno
Awakenings Festival 2018
Info

Blijf op de hoogte


Techno's belangrijkste outdoor event

Awakenings Festival is een techno festival in Spaarnwoude, net buiten Amsterdam. Dit is Awakening's jaarlijkse editie weg van zijn legendarische thuis in de Gashouder, en tevens het grootste outdoor techno festival in de wereld.

Als een van de eerste namen in de elektronische muziek, stelt Awakenings geweldige shows samen gedurende het jaar, maar dit festival vormt zijn belangrijkste event. Alles wordt uit de kast gehaald met line-ups die bestaan uit de grootste namen en rijzende sterren in de scene.

Met acht stages en meer dan 100 acts verspreid over het scenische Velsen Valley terrein, is dit werkelijk het Nederlandse mekka van techno.

Headliners

  • Carl Cox
  • Jamie Jones
  • Maceo Plex
  • Adam Beyer
  • Ben Klock
  • Nina Kraviz
  • Jeff Mills
  • Seth Troxler
  • Ricardo Villalobos
  • Len Faki
  • Sven Väth
  • Amelie Lens

Line-up


Area V_ Open air

  • ANOTR 12:00 - 13:45
  • 2000 and One & Bart Skils 13:45 - 15:30
  • Henrik Schwarz & KiNK 15:30 - 17:00
  • Loco Dice 17:00 - 19:00
  • Joseph Capriati 19:00 - 21:00
  • Carl Cox 21:00 - 23:00

Area W_ Open air

  • Toman 12:00 - 13:30
  • Konstantin 13:30 - 15:00
  • Ricardo Villalobos & Seth Troxler 15:00 - 17:00
  • Jamie Jones 17:00 - 19:00
  • Maceo Plex 19:00 - 21:00
  • Joris Voorn & Kölsch 21:00 - 23:00

Area X_ Tent

  • Dimitri & Remy 12:00 - 13:45
  • Markantonio 13:45 - 15:00
  • Luigi Madonna & Roberto Capuano 15:00 - 17:00
  • Amelie Lens 17:00 - 19:00
  • Pan-Pot 19:00 - 21:00
  • Adam Beyer 21:00 - 23:00

Area Y_ Tent

  • Remco Beekwilder 12:00 - 13:45
  • SHDW & Obscure Shape 13:45 - 15:30
  • Nina Kraviz 15:30 - 17:30
  • DJ Rush 17:30 - 19:15
  • Rødhåd 19:15 - 21:00
  • Ben Klock 21:00 - 23:00

Area Z_ Tent

  • Ryan James Ford 12:00 - 13:45
  • Keith Carnal 13:45 - 15:15
  • Paula Temple & Rebekah 15:15 - 17:15
  • Marcel Dettmann 17:15 - 19:00
  • Len Faki 19:00 - 21:00
  • Jeff Mills 21:00 - 23:00

Area A_ Tent

  • Mirella Kroes 12:00 - 14:00
  • SNTS 14:00 - 15:00
  • I Hate Models [live] 15:00 - 16:45
  • DVS1 16:45 - 18:30
  • Oscar Mulero 18:30 - 20:15
  • Headstrong (Randomer & Clouds) 20:15 - 21:15
  • AnD 21:15 - 22:45

Area B_ Open air

  • Luuk van Dijk 12:00 - 13:30
  • Patrice Bäumel 13:30 - 15:15
  • Raresh 15:15 - 16:45
  • Âme 16:45 - 18:30
  • Dubfire 18:30 - 20:30
  • Sven Väth 20:30 - 22:30

Area C_ Open air

  • Chris Stussy & Prunk 12:00 - 13:30
  • Applescal & Some Chemistry 13:30 - 15:00
  • Mind Against 15:00 - 16:30
  • Underground Kaoz (Kerri Chandler & Jeremy Underground) 16:30 - 18:00
  • Honey Dijon 18:00 - 19:45
  • Peggy Gou 19:45 - 21:15
  • Job Jobse 21:15 - 22:45


Area V_ Open air – Drumcode

  • Marco Faraone 12:00 - 13:00
  • Enrico Sangiuliano 13:00 - 14:30
  • Ida Engberg 14:30 - 16:00
  • Amelie Lens 16:00 - 17:30
  • Ilario Alicante 17:30 - 19:00
  • Sven Väth 19:00 - 21:00
  • Adam Beyer 21:00 - 23:00

Area W_ Open air – Intec

  • Tomy DeClerque 12:00 - 13:30
  • Drumcomplex & Roel Salemink 13:30 - 15:00
  • Jon Rundell 15:00 - 16:30
  • Nicole Moudaber 16:30 - 18:00
  • Pan-Pot 18:00 - 19:30
  • Joseph Capriati 19:30 - 21:00
  • Carl Cox 21:00 - 23:00

Area X_ Tent

  • Stranger 12:00 - 14:00
  • Kobosil 14:00 - 16:00
  • Charlotte de Witte 16:00 - 18:00
  • Ben Klock & Marcel Dettmann 18:00 - 21:00
  • Chris Liebing 21:00 - 23:00

Area Y_ Tent

  • Joran van Pol 12:00 - 14:15
  • Boris Brejcha 14:15 - 16:15
  • Eats Everything 16:15 - 18:00
  • Loco Dice 18:00 - 19:45
  • Tale of Us 19:45 - 21:30
  • Richie Hawtin – CLOSE 21:30 - 23:00

Area Z_ Tent

  • Albert van Abbe 12:00 - 13:45
  • Sterac 13:45 - 15:30
  • Attention Deficit Disorder (AnD & Dasha Rush) 15:30 - 17:15
  • Sam Paganini 17:15 - 19:00
  • Dax J 19:00 - 21:00
  • Nina Kraviz 21:00 - 23:00

Area A_ Tent

  • Ash Roy & Tuhin Mehta 12:00 - 13:30
  • Format:B & Oliver Schories 13:30 - 15:30
  • andhim 15:30 - 17:00
  • Patrick Topping 17:00 - 18:30
  • Henrik Schwarz [live] 18:30 - 19:30
  • Seth Troxler 19:30 - 21:00
  • Oliver Koletzki 21:00 - 22:30

Area B_ Open air – Joris Voorn & Friends

  • Edwin Oosterwal 12:00 - 13:45
  • Agoria 13:45 - 15:30
  • Stephan Bodzin [live] 15:30 - 17:00
  • Jamie Jones 17:00 - 19:00
  • Kölsch 19:00 - 20:45
  • Joris Voorn 20:45 - 22:45

Area C_ Open air – Mosaic by Maceo Plex

  • Nuno dos Santos 12:00 - 14:00
  • Palmbomen II [live] 14:00 - 15:30
  • Silent Servant 15:30 - 17:00
  • Rødhåd 17:00 - 18:45
  • Maceo Plex 18:45 - 20:45
  • Len Faki 20:45 - 22:45

Spaarnwoude ligt ten noorden van Amsterdam en is het thuis van Awakening's weelderige groene omgeving in de Velsen Valley.


Adres

Spaarnwoude / Houtrak, Spaarnwoude, 2064, Nederland

FAQs

Amsterdam Schiphol is de dichtstbijzijnde luchthaven. Vanaf hier rijden treinen iedere 10 minuten naar Amsterdam en een rit naar Amsterdam Centraal duurt iets meer dan 16 minuten.

De beste manier om bij het festival te komen is per tram richting Sloterdijk, waar je een shuttlebus kunt nemen.

Minimumleeftijd is 18 jaar. Je dient een geldig legitimatie bewijs mee te nemen.

Info

Blijf op de hoogte

Heb je vragen?

Bekijk onze FAQs