nl / USD $
Officiële partner

Tomorrowland 2018

  • Boom, België
  • 20-22 juli 2018 & 27-29 juli 2018
  • EDM
  • Elektronisch
  • Hardstyle
  • +2

Festicket – Officiële reispartner voor Tomorrowland 2018

Tomorrowland is het grootste elektronische muziekfestival ter wereld. Op de affiche staan de populairste DJ's die draaien in een waanzinnig decor onder een hemel van vuurwerk. Tomorrowland is gewoonweg een unieke belevenis.

Sinds de eerste editie in 2005, is dit Belgische festival uitgegroeid tot het hoogtepunt van de dance muziek met alleen de allerbeste dj's en fans uit alle hoeken van de wereld. Verspreid over 15 stages, kun je zeker alle fundamenten van dance muziek verwachten - EDM, house, techno - Tomorrowland heeft het allemaal.

In onze magazine vind je hints en tips voor en favoriete momenten van Tomorrowland:

FAQs:

Headliners

  • Dimitri Vegas & Like Mike
  • Armin van Buuren
  • Carl Cox
  • Hardwell
  • Martin Garrix
  • Axwell Λ Ingrosso
  • Alesso
  • Charlotte de Witte
  • Solomun
  • Sven Väth
  • Ben Klock
  • Paul Kalkbrenner

Line-up


MainStage

  • Daybreak Session: Carl Cox
  • Alan Walker
  • Axwell Λ Ingrosso
  • Bonzai All Stars
  • Charlotte de Witte
  • Hardwell
  • Joris Voorn
  • Netsky
  • San Holo
  • Steve Aoki
  • Vini Vici

M F / Freedom by Budweiser

  • Brohug
  • Don Diablo
  • Jauz
  • Julian Calor
  • K?D
  • Mike Williams
  • Oliver Heldens
  • Robert Falcon
  • Tiësto

Drumcode

  • Adam Beyer
  • Ben Klock
  • Dense & Pika
  • Enrico Sangiuliano
  • Ida Engberg
  • Michael Thoelen
  • Richie Hawtin
  • Sam Paganini

Anjunabeats

  • Above & Beyond
  • Amy Wiles
  • Andrew Bayer
  • Gabriel & Dresden
  • Genix & Sunny Lax
  • Grum
  • Ilan Bluestone
  • Jason Ross
  • Oliver Smith
  • Spencer Brown
  • Tinlicker

The Organ of Harmony [Hip Hop]

  • Chuckie
  • Coely
  • French Montana
  • Lil Pump

Paradise

  • Detlef
  • Flashmob
  • Jamie Jones
  • Marco Faraone
  • Nicole Moudaber
  • Patrick Topping
  • Richy Ahmed
  • Xavier Shimtshack

Monstercat

  • Dion Timmer
  • Grant
  • Kayzo
  • Lowriderz
  • Myrne
  • NGHTMRE
  • Ookay
  • Pegboard Nerds
  • Rezz
  • Seven Lions
  • Slander
  • Tokyo Machine

Cafeina

  • Alec & Phil Da Cunha
  • B2B Soundsystem & Delafino
  • Bastin.
  • Cemode & Philip
  • Disco Dasco
  • Edu Imbernon
  • Mambo Brothers
  • Mr Grammy & DJ Licious
  • Roma
  • Sam Divine

Forma.T x Ed Banger

  • Boston Bun
  • Breakbot & Irfane
  • Busy P
  • CYRK [live]
  • DC Salas
  • MYD
  • Surfing Leons

Jacked

  • Afrojack
  • Bassjackers
  • Laidback Luke
  • Ummet Ozcan

Age of Love

  • Insider [live]
  • Jam & Spoon
  • M.I.K.E. Push
  • Mr. Sam
  • Olivier Pieters
  • Quincy
  • Youri Parker
  • Yves Deruyter
  • Zolex

All Day I Dream

De line-up van dit jaar is nog niet bekend voor deze stage.


WDM Recordings / Cubanisto's House of Mask

  • Fabrice Lig
  • Kiani & His Legion
  • Konna
  • Red D
  • San Soda

Pussy Lounge

  • DJ Mad Dog
  • DJ The Prophet
  • Dr Rude
  • Mark with a K
  • Paul Elstak
  • Ransom
  • Rät N FrikK
  • Ruthless
  • Technoboy
  • The Darkraver
  • The Viper

Gehost door MC Chucky


Winter Clubbing / The Rave Club

  • 5napback b2b Freaquency
  • Bram Delux
  • Deve & Matizz
  • Dimitri Wouters
  • Dj Luk
  • Double-u ft Eugene
  • Foncky Time
  • Funk D
  • Partyshakerz
  • Structure
  • Winterclubbing All Stars

Radio Ultra Modern

  • B-Kay
  • Crack-T
  • Drigao & Iamgunz
  • Lady S
  • Rakesh aka Blackjack9000


MainStage

  • Daybreak Session: Nora en Pure
  • Alesso
  • Alison Wonderland
  • Armin van Buuren
  • Curtis Alto
  • Dimitri Vegas & Like Mike
  • Nicky Romero
  • Salvatore Ganacci
  • Sam Feldt [live]
  • Sunnery James & Ryan Marciano
  • Yellow Claw

Axtone / Freedom by Budweiser

  • Axwell
  • Benny Benassi
  • D.O.D.
  • Fatboy Slim
  • Galantis
  • Jack Wins
  • Kryder
  • New_ID
  • Shapov
  • Tom Staar
  • Will K vs Dave Winnel

STMPD RCRDS

  • Dua Lipa
  • Jonas Blue
  • Martin Garrix
  • Tchami x Malaa (No Redemption)

Diynamic

  • Adriatique
  • DKA [live]
  • HOSH
  • Karmon
  • Kollektiv Turmstrasse
  • Lehar
  • Magdalena
  • Solomun

Q-dance

  • Atmozfears
  • Audiotricz
  • Brennan Heart
  • Da Tweekaz
  • Demi Kanon
  • Korsakoff
  • MC Villain
  • Ran-D
  • Sound Rush
  • Sub Zero Project
  • Unsenses
  • Wildstylez
  • Zatox

Amicorum Spectaculum presents Theatre Formidable

  • Bontan
  • Dubfire
  • Eats Everything
  • Luciano
  • Prinz
  • Skream

Nervo Nation

  • Chuckie
  • Danny Avila
  • Krewella
  • NERVO
  • Quintino

Glitterbox

  • FCL feat. Lady Linn
  • Purple Disco Machine
  • Roger Sanchez
  • Sheridan
  • Simon Dunmore
  • The Shapeshifters
  • Todd Terry

Trance Classics

  • Fred Baker
  • Jochen Miller
  • Johan Gielen
  • Marcel Woods
  • Mark Sherry
  • MC Gunner
  • Menno De Jong
  • Rank 1
  • Scott Bond
  • Talla 2XLC
  • Ton T.B

Bonzai

  • Airwave
  • Bonzai All Stars
  • Bountyhunter
  • DJ Fire
  • DJ Ghost
  • Franky Jones
  • Franky Kloeck
  • Jan Vervloet
  • MC Reign & MC Pyro
  • Oliver Lieb
  • Yves Deruyter

Psygathering

  • Ace Ventura
  • Infected Mushroom
  • Avalon
  • Bliss
  • Firaga vs Synsun
  • GMS
  • Liquid Soul
  • Vertical Mode
  • Vibe Tribe
  • Whitenoise
  • Yannick Thiry

Nico Morano and Friends / Cubanisto's House of Mask

  • Alex Niggemann
  • Axel Haube
  • Eelke Kleijn
  • Heckman
  • Miss Melera
  • Nico Morano

KozzMozz

  • Ben Klock B2B Marcel Dettmann
  • Multiples (Speedy J & Surgeon)
  • Monika Kruse
  • Kr!z B2B Pfirter
  • Spacid B2B Pilose

Woody Weekend / The Rave Club

  • Basement Sounds
  • Bouncing Rhytms
  • Greg Lamore vs Jay Lee Hudson
  • Jackless & The Fox
  • Many Moore
  • Maximo
  • Orb
  • Que 9
  • Samyn
  • Seelen
  • Thim
  • Wezlee

Radio Ultra Modern

  • Bubba
  • Kevin Kofii
  • Mascotte DJ's
  • Rakesh aka Blackjack9000
  • Team Damp

LEAF presents ABRACADABRA

  • Behrouz
  • Bloem
  • Blond:ish
  • Dauw & Schemering
  • Monolink


MainStage

  • Daybreak Session: Paul Oakenfold
  • Andrew Rayel
  • Coone
  • Fedde Le Grand
  • Lost Frequencies
  • Martin Garrix
  • Paul Kalkbrenner
  • Steve Angello
  • Timmy Trumpet
  • Yves V

Smash the House / Freedom by Budweiser

  • Brennan Heart
  • Dimitri Vegas & Like Mike
  • D'Angello & Francis
  • Henri PFR
  • Mad M.A.C
  • Mattn
  • Quintino
  • Ummet Ozcan
  • W&W
  • WolfPack

ANTS

  • Andrea Oliva
  • CamelPhat
  • Francisco Allendes
  • Goldfox
  • Kölsch
  • Nukov & Yelmet
  • Solardo
  • wAFF

Fuse & Dave Clarke Present

  • Dave Clarke
  • Downside
  • Len Faki
  • Marcel Dettmann
  • Mind Against
  • Pan-Pot
  • Pierre

Cocoon

  • Dixon
  • Ricardo Villalobos
  • Sven Väth

The Masquerade by Claptone

  • andhim
  • Butch
  • Claptone
  • Claude VonStroke
  • Dennis Cruz
  • Lars Moston
  • Mat.Joe
  • Two Pauz

My House – Martin Solveig

  • 2manydjs [DJ set]
  • Jax Jones
  • Kungs
  • Martin Solveig
  • The Magician

Trance Energy

  • Alpha9
  • Aly & Fila
  • Ben Nicky
  • Cosmic Gate
  • Fast Distance
  • John O'Callaghan
  • Jordan Suckley
  • Markus Schulz
  • Paul van Dyk

Robin Schulz & Friends

  • Alle Farben
  • Cheat Codes
  • Deepend
  • Feder
  • Hugel
  • Klingande
  • LOVRA
  • Plastik Funk
  • Robin Schulz
  • Sylvain Armand

Loudness

  • B-Front
  • Bass Chaserz
  • Clockartz
  • D-Sturb
  • Deetox
  • E-Force
  • MC Noiz
  • MYST
  • Phuture Noize
  • Requiem
  • Warface

Thunderdome

  • Buzz Fuzz
  • MC Da Mouth Of Madness
  • Kristof
  • N-Vitral
  • Neophyte
  • Noize Suppressor
  • Nosferatu
  • Panic
  • Promo
  • Rob ft. MC Joe
  • TommyKnocker
  • Unexist

Rampage

  • Pendulum [DJ set]
  • Slushii

High on House / Cubanisto's House of Mask

  • Bocain
  • Dimitri Delava
  • DJAXX
  • Flashmob
  • Jacky
  • Lunoize & Lya
  • Niels Feijen
  • Tom Smeyers

Crystal Events / The Rave Club

  • Arno Stolz
  • Deuxfwa
  • Himperson
  • Karl
  • Monta
  • Soulcity
  • That's Who
  • White Noise

LEAF presents Lost & Found

  • Akira
  • Budakid
  • Chicola
  • Guy J
  • Guy Mantzur
  • Khen
  • Luca Bacchetti

Radio Ultra Modern

  • Discobaara A Moeder
  • DJ Dosschy
  • Rakesh aka Blackjack9000
  • Rakka
  • The Knightriders
  • Veepee


MainStage

  • Daybreak Session: Paul Kalkbrenner
  • Axwell Λ Ingrosso
  • Cherry Moon Traxx
  • Hardwell
  • Henri PFR
  • Jonas Blue
  • Kölsch
  • Nico Morano
  • Paul Kalkbrenner
  • Slushii
  • Tiësto
  • W&W

A State of Trance / Freedom by Budweiser

  • Andrew Rayel
  • Armin van Buuren
  • Ben Nicky
  • Cosmic Gate
  • David Gravell
  • Estiva
  • Marlo
  • Ruben de Ronde
  • Super8 & Tab
  • Vini Vici

Pryda Arena

  • Adam Beyer
  • Broux
  • Cristoph
  • Dubfire
  • Eric Prydz
  • Sasha

The Organ of Harmony [live]

  • Coely
  • Craig David presents TS5
  • Curtis Alto
  • Underworld

Netsky & Friends

  • Alison Wonderland
  • Codeko
  • DJ Marky
  • Holy Goof
  • Jauz
  • Netsky
  • Ookay
  • Qrion
  • San Holo

Spectrum

  • Flapjackers
  • Joris Voorn
  • Konstantin Sibold
  • Maya Jane Coles
  • Nick Bril
  • Rødhåd B2B Âme
  • Tiga
  • Yotto

Anjunadeep

  • 16 Bit Lolitas
  • Ben Böhmer
  • Compuphonic
  • Eli & Fur
  • Jody Wisternoff & James Grant
  • Lane 8
  • Luttrell

Sexy by Nature

  • Bruno Martini
  • Burak Yeter
  • Cedric Gervais
  • DJ Licious
  • Double Pleasure
  • Fedde Le Grand
  • Laidback Luke
  • Sam Feldt [live]
  • Sander van Doorn
  • Siege
  • Sunnery James & Ryan Marciano

Pussy Lounge

  • Korsakoff
  • Paul Elstak
  • Dark-E
  • Francois
  • Lords of Tek
  • Lowriderz
  • Pat B
  • DJ Rob & MC Joe
  • Ruthless
  • The Darkraver
  • The Viper

Onraad

  • Arkline
  • Dave Brody
  • Double U Jay
  • Gary Beck
  • Himperson
  • Marcel Fengler
  • Oscar Mulero
  • TWR72

Heldeep Records

  • Aevion
  • Anna Lunoe
  • Chocolate Puma
  • Disciples
  • Duke Dumont
  • Jax Jones
  • Neon
  • Oliver Heldens
  • Punctual

V Sessions

  • ALOK
  • Timmy Trumpet
  • Yves V

Leaf

De line-up van dit jaar is nog niet bekend voor deze stage.


Hush Hush / Cubanisto's House of Mask

  • Blackout Boy
  • Hush
  • Hush Hefner
  • Jaël
  • The Whatevers
  • TLP
  • Wantigga

Krankenhaus / The Rave Cave

  • Bafana
  • Bjeor
  • Goldfox
  • Jensen
  • JP Enfant
  • Karawane
  • Kimman
  • Krankenhaus Selektion

Radio Ultra Modern

  • B-Kay
  • Bubba
  • Jesse
  • Nitsa
  • Rakesh aka Blackjack9000


MainStage

  • Daybreak Session: Erick Morillo
  • Above & Beyond
  • Afrojack
  • Armin van Buuren
  • Bassjackers
  • Dimitri Vegas & Like Mike
  • Don Diablo
  • Erick Morillo
  • NERVO
  • Sigala
  • Sunnery James & Ryan Marciano

Freedom / Freedom by Budweiser

  • Alesso
  • Fatboy Slim
  • Garmiani
  • Kenn Colt
  • Lost Identity
  • Mathy
  • Otto Knows
  • Salvatore Ganacci
  • Sebastian Ingrosso
  • Sem Thomasson
  • Virtual Self

Garden of Madness

  • Kollektiv Turmstrasse
  • Mind Against
  • Recondite [live]
  • Tale Of Us
  • Vaal

Lost Frequencies & Friends

  • 2manydjs [DJ set]
  • Armand van Helden
  • Lost Frequencies
  • Nora en Pure

KNTXT – Charlotte de Witte's Residency

  • Charlotte de Witte
  • Cleric
  • DVS1
  • Keith Carnal
  • Nastia Reigel
  • Rebekah
  • SHDW & Obscure Shape

Amicorum Spectaculum presents Theatre Formidable

  • Alan Fitzpatrick
  • Jamie Jones
  • Maxim Lany
  • Melé
  • Nicole Moudaber
  • Paco Osuna
  • Tofke

Star Warz presents Shogun Audio

  • Cedex & Higher Underground ft. 3XB
  • Doctrine
  • Ed:it B2B Pola & Bryson
  • Fourward
  • Friction & Linguistics
  • Icicle B2B Ulterior Motive
  • M&T ft. Mc Seko
  • MC LowQui
  • MC AD
  • Pamb & Harsh ft. MC Swift
  • S.P.Y
  • SVB

Bonzai Records

  • Airwave
  • Bonzai All Stars
  • Bountyhunter
  • DJ Ghost
  • DJ Jan
  • Franky Jones
  • Franky Kloeck
  • Jan Vervloet
  • MC Reign & MC Pyro
  • Oliver Lieb
  • Yves Deruyter

Crosstown Rebels present Get Lost

  • &me vs Rampa
  • Bedouin
  • Damian Lazarus
  • Dixon
  • Magit Cacoon
  • Patrice Bäumel
  • Raw District
  • Serge Devant

Q-dance

  • B-Front
  • Bass Modulators
  • Code Black
  • Frequencerz
  • Mandy & Adrenalize
  • Mark With a K & MC Chucky
  • MC Villain
  • Noisecontrollers
  • Partyraiser
  • Psyko Punkz
  • Ransom
  • Refuzion
  • Wasted Penguinz

Future Sound of Egypt

  • A & Z vs Omar Sherif
  • Ahmed Romel
  • Alessandra Roncone
  • Aly & Fila
  • Ciaran McAuley
  • Cold Blue
  • Ferry Corsten
  • Giuseppe Ottaviani [live 2.0]
  • Hazem Beltagui
  • Paul Thomas
  • Stoneface & Terminal

Barong Family

  • RL Grime
  • Yellow Claw

Trybe / Cubanisto's House of Mask

  • Cellini
  • Denis Horvat
  • Eagles & Butterflies
  • Franco y Gael
  • Mandana
  • Traumer

Sirkus / The Rave Cave

  • Adeline
  • Arado
  • Federico Grazzini
  • Nukov & Yelmet
  • Reus & Cékes
  • Simon Dobbs & Benji
  • Tolstoi & Andsan

Radio Ultra Modern

  • Bart & Baker
  • Daddy K
  • Nicki Sanchez
  • Rakesh aka Blackjack9000
  • Uneak

LEAF presents ABRACADABRA

  • Audiofly
  • Bloem
  • Blond:ish
  • Daoud
  • Maga


MainStage

  • Daybreak Session: Markus Schulz
  • Alan Walker
  • David Guetta
  • Kungs
  • Markus Schulz
  • Martin Garrix
  • Quintino
  • Robin Schulz
  • Solomun
  • Steve Angello
  • Ummet Ozcan

Smash the House

  • Bassjackers
  • Dimitri Vegas & Like Mike
  • KSHMR
  • Mattn
  • Nicky Romero
  • Steve Aoki
  • Virgil Abloh

ANTS

  • andhim
  • Andrea Oliva
  • ANOTR
  • Bollen & Fichtner
  • Iris Menza
  • Joris Voorn
  • Matthias Tanzmann

Atmosphere

  • Boris Brejcha
  • Fred Hush vs Nakadia
  • Len Faki
  • Nina Kraviz
  • Richie Hawtin
  • Rob Hes
  • Sven Väth

Mosaic by Maceo

  • Kiasmos [DJ set]
  • Maceo Plex
  • Stephan Bodzin [live]

Coone and the Gang / Freedom by Budweiser

  • Coone
  • Crisis Era
  • Da Tweekaz
  • Darren Styles
  • Gunz for Hire
  • Hard Driver
  • LNY TNZ
  • Mandy
  • Pablo Discobar
  • Sephyx
  • Wildstylez
  • Zatox

Gehost door MC Villain


FOOTWORXX

  • Blaster vs Richie Gee
  • D-Fence
  • Detest vs eDUB
  • Dr. Peacock
  • Hatred vs The Punisher
  • MC Da Mouth Of Madness
  • Miss K8
  • Sandy Warez vs Goetia
  • Sei2ure
  • Tymon [live]
  • Vandal
  • Warface

VII

  • Alex Di Stefano
  • Astrix
  • Freedom Fighters
  • John Askew
  • Sean Tyas [live PA]
  • Simon Patterson
  • Will Atkinson

Spinnin' Sessions

  • Blasterjaxx
  • Carta
  • Curbi
  • Jay Hardway
  • Kris Kross Amsterdam
  • Lucas & Steve
  • LVNDSCAPE
  • Mike Williams
  • Trobi
  • TUJAMO

Potion

  • Boston Bun
  • Claptone
  • Hamza
  • Idris Elba
  • MK
  • Neon
  • Pete Tong
  • The Aston Shuffle
  • The Magician

KetaLoco

  • Caspar
  • Don Cabron
  • Gui Boratto [live]
  • Hernan Cattaneo
  • Kagge & Bowen
  • Nico Morano

Coincidence / The Rave Cave

  • Amekmar
  • Psytox
  • Rupert Harvey & JLN
  • Seba Lecompte
  • Stranger
  • Tom Hades
  • Trixy
  • TWAN

Floorfiller / Cubanisto's House of Mask

  • Deecoy X Jerrymore
  • Deltano
  • Dominik Eulberg
  • Renaat Vandepapeliere
  • Unclesand
  • Vertier

Radio Ultra Modern

  • Bart & Baker
  • Bubba
  • Rakesh aka Blackjack9000
  • Rakka
  • Zeen & Myer

LEAF presents Café Mambo

  • Franky Rizardo
  • José Maria Ramon
  • Lovely Laura & Ben Santiago
  • Mambo Brothers
  • Sven Van Hees
  • Uner
  • Until Dawn

I Love The 90s

  • Back In Time
  • DJ F.R.A.N.K
  • DJ Jean
  • Dune
  • Laurent Wery
  • Party Crasher
  • DJ Sash!
  • Ward
  • Wout

Het festival tovert een deel van het Belgische platteland om in een magische wereld, met een ongelooflijk oog voor detail waarbij kosten noch moeite worden gespaard.


Adres

De Schorre Recreation Ground, Boom, 2850, België

FAQs

De minimumleeftijd om mee te gaan in deze wereld is 18 jaar. Je moet 18 jaar of ouder zijn, of 18 worden in het jaar dat het festival plaatsvindt, om binnen te mogen. Dit beleid wordt strikt toegepast en bij aankomst zal je dan ook je leeftijd moeten aantonen. Er worden hier geen uitzonderingen op gemaakt, zelfs niet wanneer je vergezeld bent door een volwassene.

Ja, er zijn lockers van verschillende groottes te huur op het festival om je spullen op te bergen.

Met een Tomorrowland day-bracelet geldt dat wanneer je het festival eenmaal verlaat, er geen re-entry mogelijk is. 

Met een Full Madness bracelet geldt dat wanneer je het festival eenmaal verlaat, er geen re-entry mogelijk is tot de volgende dag. 

Met een DreamVille bracelet geldt dat je op elk tijdstip het festival kunt binnenkomen tot 2 uur voor het einde. Re-entry op DreamVille is iedere dag alleen mogelijk na 17:00. 

Bekijk ook eens onze Tomorrowland 2018 FAQs zodat je er zeker van bent dat je niets belangrijks hebt gemist.

Heb je vragen?

Bekijk onze FAQs