Officiële partner

Tomorrowland 2018

  • Boom, België
  • 20-22 juli 2018 & 27-29 juli 2018
  • EDM
  • Elektronisch
  • Hardstyle
  • +2
Tomorrowland 2018
Afgelopen

2019 in de verkoop!

1 / 9
1 / 9

Festicket – Officiële reispartner voor Tomorrowland 2018

Tomorrowland is het grootste elektronische muziekfestival ter wereld. Op de affiche staan de populairste DJ's die draaien in een waanzinnig decor onder een hemel van vuurwerk. Tomorrowland is gewoonweg een unieke belevenis.

Sinds de eerste editie in 2005, is dit Belgische festival uitgegroeid tot het hoogtepunt van de dance muziek met alleen de allerbeste dj's en fans uit alle hoeken van de wereld. Verspreid over 15 stages, kun je zeker alle fundamenten van dance muziek verwachten - EDM, house, techno - Tomorrowland heeft het allemaal.

In onze magazine vind je hints en tips voor en favoriete momenten van Tomorrowland:

FAQs:

Headliners

  • Dimitri Vegas & Like Mike
  • Armin van Buuren
  • Carl Cox
  • Hardwell
  • Martin Garrix
  • Axwell Λ Ingrosso
  • Alesso
  • Charlotte de Witte
  • Solomun
  • Sven Väth
  • Ben Klock
  • Paul Kalkbrenner

Line-up


MainStage

  • Daybreak Session: Carl Cox
    12:00 - 14:50
  • Charlotte de Witte
    14:50 - 15:50
  • San Holo
    15:50 - 16:50
  • Vini Vici
    16:50 - 17:50
  • Bonzai All Stars
    17:50 - 18:50
  • Alan Walker
    18:50 - 19:50
  • Joris Voorn
    19:50 - 20:50
  • Netsky
    20:50 - 21:50
  • Hardwell
    21:50 - 22:50
  • Axwell Λ Ingrosso
    22:50 - 23:50
  • Steve Aoki
    23:50 - 00:50

M F / Freedom by Budweiser

  • Lost Stories x Zaeden
    12:30 - 14:00
  • Julian Calor
    14:00 - 15:00
  • Robert Falcon
    15:00 - 16:00
  • Mike Williams
    16:00 - 17:00
  • Brohug
    17:00 - 18:00
  • K?D
    18:00 - 19:00
  • Jauz
    19:00 - 20:00
  • Oliver Heldens
    20:00 - 21:30
  • Don Diablo
    21:30 - 23:00
  • Tiësto
    23:00 - 01:00

Drumcode

  • Michael Thoelen
    12:00 - 13:30
  • Enrico Sangiuliano
    13:30 - 15:00
  • Dense & Pika
    15:00 - 17:00
  • Ida Engberg
    17:00 - 18:30
  • Sam Paganini
    18:30 - 20:00
  • Ben Klock
    20:00 - 21:30
  • Richie Hawtin
    21:30 - 23:00
  • Adam Beyer
    23:00 - 01:00

Anjunabeats

  • Amy Wiles
    12:00 - 14:00
  • Tinlicker
    14:00 - 15:00
  • Genix & Sunny Lax
    15:00 - 16:00
  • Spencer Brown
    16:00 - 17:00
  • Oliver Smith
    17:00 - 18:00
  • Jason Ross
    18:00 - 19:00
  • Gabriel & Dresden
    19:00 - 20:00
  • Andrew Bayer
    20:00 - 21:00
  • Grum
    21:00 - 22:00
  • Above & Beyond
    22:00 - 00:00
  • Ilan Bluestone
    00:00 - 00:55

The Organ of Harmony [Hip Hop]

  • Sem Thomasson
    12:00 - 13:00
  • Peter Luts
    13:00 - 14:00
  • Dave Lambert
    14:00 - 15:00
  • Scarlxrd
    15:00 - 16:00
  • Ekali
    16:00 - 17:00
  • Lil Kleine
    17:00 - 17:30
  • Coely
    17:45 - 19:00
  • Chuckie
    19:00 - 20:00
  • Lil Pump
    20:00 - 20:45
  • Black Coffee
    20:45 - 22:45
  • DJ Jazzy Jeff
    22:45 - 23:45
  • French Montana
    23:45 - 00:45

Paradise

  • Xavier Shimtshack
    12:30 - 14:00
  • Flashmob
    14:00 - 15:30
  • Marco Faraone
    15:30 - 17:00
  • Detlef
    17:00 - 18:30
  • Patrick Topping
    18:30 - 20:00
  • Richy Ahmed
    20:00 - 21:30
  • Nicole Moudaber
    21:30 - 23:00
  • Jamie Jones
    23:00 - 01:00

Monstercat

  • Grant
    12:30 - 14:00
  • Myrne
    14:00 - 15:00
  • Tokyo Machine
    15:00 - 16:00
  • Dion Timmer
    16:00 - 17:00
  • Lowriderz
    17:00 - 18:00
  • Pegboard Nerds
    18:00 - 19:00
  • Kayzo
    19:00 - 20:00
  • Ookay
    20:00 - 21:00
  • Rezz
    21:00 - 22:00
  • NGHTMRE & Slander present: Gud Vibrations
    22:00 - 00:00
  • Seven Lions
    00:00 - 01:00

Cafeina

  • Bastin.
    12:30 - 13:30
  • Alec & Phil Da Cunha
    13:30 - 14:45
  • B2B Soundsystem & Delafino
    14:45 - 16:00
  • Cemode & Philip
    16:00 - 17:30
  • Mr Grammy & DJ Licious
    17:30 - 18:30
  • Sam Divine
    18:30 - 19:30
  • Mambo Brothers
    19:30 - 21:00
  • Edu Imbernon
    21:00 - 22:30
  • Roma
    22:30 - 23:30
  • Disco Dasco
    23:30 - 00:55

Forma.T x Ed Banger

  • CYRK [live]
    13:00 - 14:00
  • DC Salas
    14:00 - 15:30
  • Surfing Leons
    15:30 - 17:30
  • MYD
    17:30 - 19:30
  • Boston Bun
    19:30 - 21:30
  • Breakbot & Irfane
    21:30 - 23:30
  • Busy P
    23:30 - 01:00

Jacked

  • Michael Amani
    12:30 - 14:00
  • KIIDA
    14:00 - 15:00
  • Dubvision
    15:00 - 16:00
  • Moksi
    16:00 - 17:00
  • Laidback Luke
    17:00 - 18:00
  • Ummet Ozcan
    18:00 - 19:00
  • Ravitez
    19:00 - 20:00
  • Afrojack
    20:00 - 22:00
  • Jewelz & Sparks
    22:00 - 23:00
  • Bassjackers
    23:00 - 00:00
  • Cesqeaux
    00:00 - 00:50

Age of Love

  • Mr. Sam
    12:30 - 14:00
  • Olivier Pieters
    14:00 - 15:30
  • Youri Parker
    15:30 - 17:00
  • Quincy
    17:00 - 18:30
  • M.I.K.E. Push
    18:30 - 19:30
  • Jam & Spoon
    19:30 - 21:00
  • Yves Deruyter
    21:00 - 22:00
  • Insider [live]
    22:00 - 23:30
  • Zolex
    23:30 - 00:50

All Day I Dream

  • Boatman
    12:30 - 14:30
  • Gorje Hewek & Izhevski
    14:30 - 17:30
  • YokoO
    17:30 - 20:30
  • Lee Burridge
    20:30 - 23:30

WDM Recordings / Cubanisto's House of Mask

  • Kiani & His Legion B2B Konna
    13:00 - 16:00
  • Red D
    16:00 - 18:00
  • San Soda
    18:00 - 20:00
  • Fabrice Lig
    20:00 - 22:00

Pussy Lounge

  • DJ Mad Dog
  • DJ The Prophet
  • Dr Rude
  • Mark with a K
  • Paul Elstak
  • Ransom
  • Rät N FrikK
  • Ruthless
  • Technoboy
  • The Darkraver
  • The Viper

Gehost door MC Chucky


Winter Clubbing / The Rave Club

  • Partyshakerz
    13:00 - 14:00
  • Bram Delux
    14:00 - 15:00
  • Foncky Time
    15:00 - 16:00
  • Double-u ft Eugene
    16:00 - 17:00
  • Structure
    17:00 - 18:00
  • DJ Luk
    18:00 - 19:30
  • 5napback b2b Freaquency
    19:30 - 20:30
  • Dimitri Wouters
    20:30 - 22:00
  • Deve & Matizz
    22:00 - 23:00
  • Funk D
    23:00 - 00:00
  • Winterclubbing All Stars
    00:00 - 01:00

Radio Ultra Modern

  • Rakesh aka Blackjack9000
    13:00 - 16:00
  • Lady S
    16:00 - 18:00
  • Drigao & Iamgunz
    18:00 - 20:00
  • Crack-T
    20:00 - 22:00
  • B-Kay
    22:00 - 01:00


MainStage

  • Daybreak Session: Nora en Pure
    12:00 - 14:50
  • Curtis Alto
    14:50 - 15:50
  • Salvatore Ganacci
    15:50 - 16:50
  • Alison Wonderland
    16:50 - 17:50
  • Sam Feldt [live]
    17:50 - 18:50
  • Sunnery James & Ryan Marciano
    18:50 - 19:50
  • Nicky Romero
    19:50 - 20:50
  • Yellow Claw
    20:50 - 21:50
  • Armin van Buuren
    21:50 - 22:50
  • Dimitri Vegas & Like Mike
    22:50 - 23:50
  • Alesso
    23:50 - 00:50

Axtone / Freedom by Budweiser

  • Jack Wins
    12:30 - 13:30
  • Will K vs Dave Winnel
    13:30 - 14:30
  • New_ID
    14:30 - 15:30
  • D.O.D
    15:30 - 16:30
  • Shapov
    16:30 - 17:30
  • Tom Staar
    17:30 - 18:45
  • Benny Benassi
    18:45 - 20:00
  • Axwell
    20:00 - 21:15
  • Galantis
    21:15 - 22:30
  • Fatboy Slim
    22:30 - 00:00
  • Kryder
    00:00 - 01:00

STMPD RCRDS

  • Hermanos
    12:00 - 13:00
  • Justin Mylo
    13:00 - 14:00
  • TV Noise
    14:00 - 15:00
  • Blinders
    15:00 - 16:00
  • CMC$
    16:00 - 17:00
  • Ytram
    17:00 - 18:00
  • Tchami x Malaa (No Redemption)
    18:00 - 19:00
  • Matisse & Sadko
    19:00 - 20:00
  • Brooks
    20:00 - 21:00
  • Jonas Blue
    21:00 - 22:00
  • Dua Lipa
    22:30 - 23:15
  • Martin Garrix
    23:30 - 01:00

Diynamic

  • DKA [live]
    12:00 - 14:00
  • Karmon
    14:00 - 15:30
  • Magdalena
    15:30 - 17:00
  • HOSH
    17:00 - 18:30
  • Lehar
    18:30 - 20:00
  • Adriatique
    20:00 - 21:30
  • Solomun
    21:30 - 22:30
  • Kollektiv Turmstrasse
    23:00 - 00:55

Q-dance

  • Unsenses
    12:00 - 13:00
  • Demi Kanon
    13:00 - 14:00
  • Mandy & Adrenalize
    14:00 - 15:00
  • Audiotricz
    15:00 - 16:00
  • Da Tweekaz
    16:00 - 17:00
  • Wildstylez
    17:00 - 18:00
  • Brennan Heart
    18:00 - 19:00
  • Atmozfears
    19:00 - 20:00
  • Zatox
    20:00 - 21:00
  • Ran-D
    21:00 - 22:00
  • Sub Zero Project
    22:00 - 23:00
  • Korsakoff
    23:00 - 00:00

Amicorum Spectaculum presents Theatre Formidable

  • Leesa
    12:00 - 14:00
  • Prinz
    14:00 - 15:30
  • Bontan
    15:30 - 17:00
  • Skream
    17:00 - 19:00
  • Eats Everything
    19:00 - 21:00
  • Luciano
    21:00 - 23:00
  • Dubfire
    23:00 - 01:00

Nervo Nation

  • Tim Arisu
    12:30 - 14:00
  • Stadiumx
    14:00 - 15:00
  • THRDL!FE
    15:00 - 16:00
  • The Him
    16:00 - 17:00
  • Throttle
    17:00 - 18:00
  • Matoma
    18:00 - 19:00
  • Danny Avila
    19:00 - 20:00
  • Quintino
    20:00 - 21:00
  • NERVO
    21:00 - 22:30
  • Chuckie
    22:30 - 23:30
  • Krewella
    23:30 - 00:45

Glitterbox

  • Sheridan
    13:00 - 14:30
  • FCL feat. Lady Linn
    14:30 - 16:30
  • Simon Dunmore
    16:30 - 18:30
  • The Shapeshifters
    18:30 - 20:30
  • Purple Disco Machine
    20:30 - 22:00
  • Todd Terry
    22:00 - 23:30
  • Roger Sanchez
    23:30 - 01:00

Trance Classics

  • Ton T.B
    12:30 - 14:00
  • Fred Baker
    14:00 - 15:30
  • Jochen Miller
    15:30 - 16:30
  • Scott Bond
    16:30 - 17:30
  • Marcel Woods
    17:30 - 18:30
  • Menno De Jong
    18:30 - 19:30
  • Rank 1
    19:30 - 20:30
  • Johan Gielen
    20:30 - 22:30
  • Talla 2XLC
    22:30 - 23:30
  • Mark Sherry
    23:30 - 00:55

Bonzai

  • DJ Fire
    13:00 - 14:00
  • Airwave
    14:00 - 15:30
  • Oliver Lieb
    15:30 - 17:00
  • Franky Jones
    17:00 - 18:00
  • Bountyhunter
    18:00 - 19:00
  • Jan Vervloet
    19:00 - 20:00
  • DJ Ghost
    20:00 - 21:00
  • Franky Kloeck
    21:00 - 22:30
  • Yves Deruyter
    22:30 - 23:30
  • Bonzai All Stars
    23:30 - 01:00

Psygathering

  • Yannick Thiry
    12:30 - 14:00
  • Vertical Mode
    14:00 - 15:00
  • Liquid Soul
    15:00 - 16:00
  • Ace Ventura
    16:00 - 17:00
  • Vibe Tribe
    17:00 - 18:00
  • Whitenoise
    18:00 - 19:00
  • Waio
    19:00 - 20:00
  • Firaga vs Synsun
    20:00 - 21:30
  • Avalon
    21:30 - 22:30
  • Bliss
    22:30 - 23:30
  • Infected Mushroom
    23:00 - 00:45

Nico Morano and Friends / Cubanisto's House of Mask

  • Heckman
    13:00 - 15:00
  • Axel Haube
    15:00 - 16:30
  • Miss Melera
    16:30 - 18:00
  • Eelke Kleijn
    18:00 - 19:00
  • Nico Morano
    19:00 - 20:30
  • Alex Niggemann
    20:30 - 22:00

KozzMozz

  • Spacid B2B Pilose
    12:00 - 15:00
  • Kr!z B2B Pfirter
    15:00 - 17:00
  • Monika Kruse b2b Anna
    17:00 - 18:55
  • Multiples (Speedy J & Surgeon)
    19:00 - 21:55
  • Ben Klock B2B Marcel Dettmann
    22:00 - 01:00

Woody Weekend / The Rave Club

  • Bouncing Rhytms
    13:00 - 14:00
  • Maximo
    14:00 - 15:00
  • Jackless & The Fox
    15:00 - 16:00
  • Samyn
    16:00 - 17:00
  • Que 9
    17:00 - 18:00
  • Thim
    18:00 - 19:00
  • Greg Lamore vs Jay Lee Hudson
    19:00 - 20:00
  • Basement Sounds
    20:00 - 21:00
  • Wezlee
    21:00 - 22:00
  • Seelen
    22:00 - 23:00
  • Orb
    23:00 - 00:00
  • Many Moore
    00:00 - 01:00

Radio Ultra Modern

  • Kevin Kofii
    13:00 - 15:00
  • Bubba
    15:00 - 18:00
  • Mascotte DJ's
    18:00 - 20:00
  • Team Damp
    20:00 - 22:00
  • Rakesh aka Blackjack9000
    22:00 - 01:00

LEAF presents ABRACADABRA

  • Dauw & Schemering
    12:30 - 15:30
  • Bloem
    15:30 - 17:30
  • Monolink
    17:30 - 19:00
  • Blond:ish
    19:00 - 21:00
  • Behrouz
    21:00 - 23:30


MainStage

  • Daybreak Session: Paul Oakenfold
    12:00 - 14:50
  • Andrew Rayel
    14:50 - 15:50
  • Fedde Le Grand
    15:50 - 16:50
  • Timmy Trumpet
    16:50 - 17:50
  • Coone
    17:50 - 18:50
  • Yves V
    18:50 - 19:50
  • Paul Kalkbrenner
    19:50 - 20:50
  • Lost Frequencies
    20:50 - 21:50
  • Steve Angello
    21:50 - 22:50
  • Martin Garrix
    22:50 - 23:50

Smash the House / Freedom by Budweiser

  • Vito Mendez
    12:30 - 13:30
  • D'Angello & Francis
    13:30 - 14:30
  • Mad M.A.C
    14:30 - 15:30
  • Henri PFR
    15:30 - 16:30
  • Brennan Heart
    16:30 - 17:30
  • Ummet Ozcan
    17:30 - 18:30
  • Quintino
    18:30 - 19:30
  • WolfPack
    19:30 - 20:30
  • W&W
    20:30 - 21:30
  • Mattn
    21:30 - 22:30
  • Dimitri Vegas & Like Mike
    22:30 - 00:00

ANTS

  • Goldfox
    12:00 - 13:30
  • Nukov & Yelmet
    13:30 - 15:00
  • Francisco Allendes
    15:00 - 16:30
  • CamelPhat
    16:30 - 18:00
  • Solardo
    18:00 - 19:30
  • wAFF
    19:30 - 20:00
  • Kölsch
    21:00 - 22:30
  • Andrea Oliva
    22:30 - 23:50

Fuse & Dave Clarke Present

  • Downside
    12:30 - 14:30
  • Pierre
    14:30 - 16:30
  • Mind Against
    16:30 - 18:00
  • Marcel Dettmann
    18:00 - 19:30
  • Pan-Pot
    19:30 - 21:00
  • Len Faki
    21:00 - 22:30
  • Dave Clarke
    22:30 - 00:00

Cocoon

  • Joyhauser
    12:30 - 14:00
  • Dana Ruh
    14:00 - 15:30
  • Ilario Alicante
    15:30 - 17:00
  • Ricardo Villalobos
    17:00 - 19:00
  • Dixon
    19:00 - 21:00
  • Sven Väth
    21:00 - 23:50

The Masquerade by Claptone

  • Lars Moston
    12:00 - 13:00
  • Two Pauz
    13:00 - 14:30
  • Mat.Joe
    14:30 - 16:00
  • Dennis Cruz
    16:00 - 17:30
  • andhim
    17:30 - 19:00
  • Claude VonStroke
    19:00 - 20:30
  • Claptone
    20:30 - 22:30
  • Butch
    22:30 - 00:00

My House – Martin Solveig

  • Yamo
    12:00 - 13:30
  • Coco Cole
    13:30 - 15:00
  • Michael Calfan
    15:00 - 16:30
  • The Magician
    16:30 - 18:00
  • Kungs
    18:00 - 19:30
  • Jax Jones
    19:30 - 21:00
  • 2manydjs [DJ set]
    21:00 - 22:30
  • Martin Solveig
    22:30 - 00:00

Trance Energy

  • Fast Distance
    14:00 - 15:00
  • Jordan Suckley
    15:00 - 16:00
  • Alpha9
    16:00 - 17:00
  • Ben Nicky
    17:00 - 18:00
  • John O'Callaghan
    18:00 - 19:00
  • Cosmic Gate
    19:00 - 20:00
  • Markus Schulz
    20:00 - 21:00
  • Aly & Fila
    21:00 - 22:30
  • Paul van Dyk
    22:30 - 00:00

Robin Schulz & Friends

  • Plastik Funk
    12:30 - 13:30
  • LOVRA
    13:30 - 14:30
  • Sylvain Armand
    14:30 - 15:30
  • Alle Farben
    15:30 - 16:30
  • Hugel
    16:30 - 17:30
  • Cheat Codes
    17:30 - 18:30
  • Deepend
    18:30 - 20:00
  • Feder
    20:00 - 21:30
  • Robin Schulz
    21:30 - 23:00
  • Klingande
    23:00 - 00:00

Loudness

  • MYST
    13:00 - 14:00
  • Clockartz
    14:00 - 15:30
  • Requiem
    15:30 - 16:30
  • Phuture Noize
    16:30 - 17:30
  • Bass Chaserz
    17:30 - 18:30
  • Deetox
    18:30 - 19:30
  • B-Front
    19:30 - 21:00
  • D-Sturb
    21:00 - 22:00
  • E-Force
    22:00 - 23:00
  • Warface
    23:00 - 00:00

Thunderdome

  • Kristof
    12:30 - 14:00
  • Buzz Fuzz
    14:00 - 15:00
  • Rob ft. MC Joe
    15:00 - 16:00
  • Panic
    16:00 - 17:00
  • Promo
    17:00 - 18:00
  • TommyKnocker
    18:00 - 19:00
  • Neophyte
    19:00 - 20:00
  • N-Vitral
    20:00 - 21:00
  • Nosferatu
    21:00 - 22:00
  • Noize Suppressor
    22:00 - 23:00
  • Unexist
    23:00 - 00:00

Rampage

  • Callie Reiff
    12:30 - 14:00
  • Radar Records Soundsystem feat. NCT B2B T&Sugah
    14:00 - 15:00
  • Fox Stevenson
    15:00 - 16:00
  • TC
    16:00 - 17:00
  • Murdock
    17:00 - 18:00
  • Barley Alive & PhaseOne & Virtual Riot
    18:00 - 19:00
  • SaSaSaS
    19:00 - 20:00
  • NGHTMRE
    20:00 - 21:00
  • Slushii
    21:00 - 23:00
  • Dirtyphonics
    22:00 - 23:00
  • Pendulum [DJ set]
    23:00 - 23:50

High on House / Cubanisto's House of Mask

  • Dimitri Delava
    13:00 - 14:00
  • Tom Smeyers
    14:00 - 15:00
  • Lunoize & Lya
    15:00 - 16:00
  • Jacky
    16:00 - 17:30
  • Niels Feijen
    17:30 - 18:30
  • DJAXX
    18:30 - 19:30
  • Bocain
    19:30 - 20:30
  • Flashmob
    20:30 - 22:00

Crystal Events / The Rave Club

  • Karl
    12:00 - 13:30
  • White Noise
    13:30 - 15:00
  • Monta
    15:00 - 16:30
  • Arno Stolz
    16:30 - 18:00
  • That's Who
    18:00 - 19:30
  • Soulcity
    19:30 - 21:00
  • Deuxfwa
    21:00 - 22:30
  • Himperson
    22:30 - 00:00

LEAF presents Lost & Found

  • Akira
    12:30 - 14:00
  • Budakid
    14:00 - 15:30
  • Luca Bacchetti
    15:30 - 17:00
  • Guy Mantzur
    17:00 - 18:30
  • Guy J
    18:30 - 20:00
  • Chicola
    20:00 - 22:00
  • Khen
    22:00 - 23:30

Radio Ultra Modern

  • DJ Dosschy
    13:00 - 15:00
  • Rakka
    15:00 - 17:00
  • Veepee
    17:00 - 18:00
  • Rakesh aka Blackjack9000
    18:00 - 21:00
  • Discobaara A Moeder
    21:00 - 23:00
  • The Knightriders
    23:00 - 00:00


MainStage

  • Paul Kalkbrenner
    12:00 - 14:50
  • Nico Morano
    14:50 - 15:50
  • Jonas Blue
    15:50 - 16:50
  • Slushii
    16:50 - 17:50
  • Cherry Moon Traxx
    17:50 - 18:50
  • Henri PFR
    18:50 - 19:50
  • Kölsch
    19:50 - 20:50
  • W&W
    20:50 - 21:50
  • Tiësto
    21:50 - 22:50
  • Axwell Λ Ingrosso
    22:50 - 23:50
  • Hardwell
    23:50 - 00:50

A State of Trance / Freedom by Budweiser

  • Estiva
    13:00 - 14:30
  • Ruben de Ronde
    14:30 - 15:30
  • Super8 & Tab
    15:30 - 16:30
  • David Gravell
    16:30 - 17:30
  • Vini Vici
    17:30 - 18:30
  • Cosmic Gate
    18:30 - 19:30
  • Armin van Buuren
    19:30 - 22:00
  • Andrew Rayel
    22:00 - 23:00
  • Ben Nicky
    23:00 - 00:00
  • Marlo
    00:00 - 01:00

Pryda Arena

  • Broux
    12:30 - 14:00
  • Frankyeffe
    14:00 - 15:30
  • Cristoph
    15:30 - 17:00
  • Dubfire
    17:00 - 19:00
  • Sasha
    19:00 - 21:00
  • Adam Beyer
    21:00 - 23:00
  • Eric Prydz
    23:00 - 01:00

The Organ of Harmony [live]

  • Dave Lambert
    12:00 - 13:30
  • Buscemi & MC TD Rankin
    13:30 - 14:30
  • Youngr
    14:30 - 15:30
  • Curtis Alto
    15:45 - 16:45
  • Klingande [live]
    17:00 - 18:00
  • Coely
    18:15 - 19:15
  • Craig David presents TS5
    19:30 - 20:30
  • Push [live]
    20:30 - 21:30
  • The Bloody Beetroots [live]
    22:15 - 23:15
  • Underworld
    00:00 - 01:00

Netsky & Friends

  • Codeko
    13:30 - 14:30
  • Qrion
    14:30 - 15:30
  • Holy Goof
    15:30 - 16:30
  • Fox Stevenson
    16:30 - 18:00
  • DJ Marky w/ MC GQ
    18:00 - 19:00
  • San Holo
    19:00 - 20:00
  • Ookay
    20:00 - 21:30
  • Alison Wonderland
    21:30 - 22:30
  • Netsky
    22:30 - 00:00
  • Jauz
    00:00 - 01:00

Spectrum

  • Nick Bril
    12:30 - 14:00
  • Flapjackers
    14:00 - 15:30
  • Yotto
    15:30 - 17:00
  • Konstantin Sibold
    17:00 - 18:30
  • Maya Jane Coles
    18:30 - 19:45
  • Tiga
    19:45 - 21:15
  • Rødhåd B2B Âme
    21:15 - 23:00
  • Joris Voorn
    23:00 - 01:00

Anjunadeep

  • Ben Böhmer
    12:30 - 14:30
  • Compuphonic
    14:30 - 16:00
  • Jody Wisternoff & James Grant
    16:00 - 17:30
  • Eli & Fur
    17:30 - 19:00
  • 16 Bit Lolitas
    19:00 - 20:30
  • Yotto
    20:30 - 22:00
  • Lane 8
    22:00 - 23:30
  • Luttrell
    23:30 - 01:00

Sexy by Nature

  • Siege
    12:30 - 13:30
  • Bruno Martini
    13:30 - 14:30
  • Double Pleasure
    14:30 - 15:30
  • DJ Licious
    15:30 - 16:30
  • Cedric Gervais
    16:30 - 17:30
  • Laidback Luke
    17:30 - 18:30
  • Sam Feldt [live]
    18:30 - 19:30
  • Sunnery James & Ryan Marciano
    19:30 - 21:30
  • Fedde Le Grand
    21:30 - 22:30
  • Sander van Doorn
    22:30 - 23:45
  • Burak Yeter
    23:45 - 00:45

Pussy Lounge

  • Francois
    12:30 - 14:00
  • Dark-E
    13:30 - 15:00
  • Pat B
    14:30 - 16:00
  • Lowriderz
    15:30 - 17:00
  • Lords of Tek
    17:00 - 17:30
  • Ruthless
    17:30 - 19:00
  • Deepack
    18:30 - 20:00
  • The Darkraver
    19:30 - 21:00
  • DJ Rob & MC Joe
    20:30 - 22:00
  • Paul Elstak
    21:30 - 23:00
  • Korsakoff
    22:30 - 00:00
  • The Viper
    23:30 - 01:00

Onraad

  • Dave Brody
    13:00 - 14:00
  • Double U Jay
    14:00 - 15:00
  • Arkline
    15:00 - 16:00
  • TWR72
    16:00 - 17:30
  • Himperson
    17:30 - 19:00
  • Gary Beck
    19:00 - 21:00
  • Marcel Fengler
    21:00 - 23:00
  • Oscar Mulero
    23:00 - 01:00

Heldeep Records

  • Aevion
    12:30 - 14:00
  • Neon
    14:00 - 15:30
  • Punctual
    15:30 - 17:00
  • Chocolate Puma
    17:00 - 18:30
  • Anna Lunoe
    18:30 - 19:30
  • Disciples
    19:30 - 21:00
  • Jax Jones
    21:00 - 22:00
  • Oliver Heldens
    22:00 - 23:30
  • Duke Dumont
    23:30 - 01:00

V Sessions

  • Megamen vs R-wan
    12:30 - 13:30
  • BLR
    13:30 - 14:30
  • Breathe Carolina
    14:30 - 15:30
  • Dannic
    15:30 - 16:30
  • Florian Picasso
    16:30 - 17:30
  • Sevenn
    17:30 - 18:30
  • ALOK
    18:30 - 19:30
  • Kura
    19:30 - 20:30
  • Yves V
    20:30 - 21:30
  • Timmy Trumpet
    21:30 - 22:30
  • Regi
    22:30 - 23:30
  • Brian Cross
    23:30 - 00:45

Leaf x All Day I Dream

  • Gab Rhome
    12:30 - 14:30
  • Öona Dahl
    14:30 - 17:30
  • Lost Desert
    17:30 - 20:30
  • Powel
    20:30 - 23:30

Hush Hush / Cubanisto's House of Mask

  • The Whatevers
    13:00 - 14:00
  • Hush
    14:00 - 15:00
  • Blackout Boy
    15:00 - 16:00
  • Jaël
    16:00 - 17:30
  • Hush Hefner
    17:30 - 19:30
  • Wantigga
    19:30 - 20:30
  • TLP
    20:30 - 22:00

Krankenhaus / The Rave Cave

  • Krankenhaus Selektion
    13:00 - 14:00
  • Kimman
    14:00 - 15:30
  • Bjeor
    15:30 - 17:00
  • Jensen
    17:00 - 18:30
  • Karawane
    18:30 - 20:00
  • Bafana
    20:00 - 21:30
  • JP Enfant
    21:30 - 23:00
  • Goldfox
    23:00 - 01:00

Radio Ultra Modern

  • Nitsa
    13:00 - 15:00
  • Rakesh aka Blackjack9000
    15:00 - 18:00
  • Jesse
    18:00 - 20:00
  • B-Kay
    20:00 - 22:00
  • Bubba
    22:00 - 01:00


MainStage

  • Erick Morillo
    12:00 - 14:50
  • Sigala
    14:50 - 15:50
  • Angemi
    15:50 - 16:50
  • Bassjackers
    16:50 - 17:50
  • Sunnery James & Ryan Marciano
    17:50 - 18:50
  • NERVO
    18:50 - 19:50
  • Don Diablo
    19:50 - 20:50
  • Afrojack
    20:50 - 21:50
  • Armin van Buuren
    21:50 - 22:50
  • Dimitri Vegas & Like Mike
    22:50 - 23:50
  • Above & Beyond
    23:50 - 00:50

Freedom by Budweiser

  • Mathy
    12:00 - 13:00
  • Kenn Colt
    13:00 - 14:00
  • Sem Thomasson
    14:00 - 15:00
  • Lost Identity
    15:00 - 16:00
  • Garmiani
    16:00 - 17:00
  • Otto Knows
    17:00 - 18:00
  • Salvatore Ganacci
    18:00 - 19:00
  • Sebastian Ingrosso
    19:00 - 20:00
  • Alesso
    20:00 - 22:00
  • Virtual Self
    22:00 - 23:30
  • Fatboy Slim
    23:30 - 01:00

Garden of Madness

  • Amare
    12:00 - 13:30
  • Hunter/Game
    13:30 - 15:00
  • Capoon
    15:00 - 17:00
  • Vaal
    17:00 - 18:30
  • Kollektiv Turmstrasse
    18:30 - 20:00
  • Mind Against
    20:00 - 22:00
  • Recondite [live]
    22:00 - 23:00
  • Tale Of Us
    23:00 - 00:55

Lost Frequencies & Friends

  • Toolate Groove
    12:00 - 13:30
  • LIMITS
    13:30 - 15:00
  • Mr. Belt & Wezol
    15:00 - 16:00
  • Throttle
    16:00 - 17:00
  • EDX
    17:00 - 18:00
  • Zonderling
    18:00 - 19:00
  • Ofenbach
    19:00 - 20:00
  • Nora en Pure
    20:00 - 21:00
  • Lost Frequencies
    21:10 - 22:25
  • Armand van Helden
    22:30 - 23:30
  • 2manydjs [DJ set]
    23:30 - 01:00

KNTXT – Charlotte de Witte's Residency

  • One Track Brain B2B Ogenn
    12:30 - 14:00
  • Nastia Reigel
    14:00 - 15:30
  • SHDW & Obscure Shape
    15:30 - 17:00
  • Cleric
    17:00 - 18:30
  • Keith Carnal
    18:30 - 20:00
  • Charlotte de Witte
    20:00 - 21:30
  • Rebekah
    21:30 - 23:30
  • DVS1
    23:30 - 00:50

Amicorum Spectaculum presents Theatre Formidable

  • Tofke
    12:00 - 14:00
  • Maxim Lany
    14:00 - 15:30
  • Melé
    15:30 - 17:00
  • Alan Fitzpatrick
    17:00 - 19:00
  • Jamie Jones
    19:00 - 21:00
  • Nicole Moudaber
    21:00 - 23:00
  • Paco Osuna
    23:00 - 01:00

Star Warz presents Shogun Audio

  • SVB
    14:00 - 15:00
  • One87 ft. MC Mush
    15:00 - 16:00
  • Cedex & Higher Underground ft. 3XB
    16:00 - 17:00
  • M&T ft. MC Seko
    17:00 - 18:00
  • Doctrine
    18:00 - 19:00
  • Pamb & Harsh ft. MC Swift
    19:00 - 20:00
  • Ed:it B2B Pola & Bryson
    20:00 - 21:00
  • Fourward
    21:00 - 22:00
  • Friction & Linguistics
    22:00 - 23:00
  • Icicle B2B Ulterior Motive
    23:00 - 00:00
  • S.P.Y
    00:00 - 01:00

Bonzai Records

  • DJ Jan
    13:00 - 14:00
  • Airwave
    14:00 - 15:30
  • Oliver Lieb
    15:30 - 17:00
  • Franky Jones
    17:00 - 18:00
  • Bountyhunter
    18:00 - 19:00
  • Jan Vervloet
    19:00 - 20:00
  • DJ Ghost
    20:00 - 21:00
  • Franky Kloeck
    21:00 - 22:30
  • Yves Deruyter
    22:30 - 23:30
  • Bonzai All Stars
    23:30 - 01:00

Crosstown Rebels present Get Lost

  • Raw District
    12:00 - 13:30
  • Magit Cacoon
    13:30 - 15:00
  • Serge Devant
    15:00 - 16:30
  • Patrice Bäumel
    16:30 - 18:00
  • Bedouin
    18:00 - 19:30
  • &ME
    19:30 - 21:00
  • Dixon
    21:00 - 23:00
  • Damian Lazarus
    23:00 - 01:00

Q-dance

  • Ransom
    12:00 - 13:00
  • Refuzion
    13:00 - 14:00
  • Sound Rush
    14:00 - 15:00
  • Wasted Penguinz
    15:00 - 16:00
  • Mark With a K & MC Chucky
    16:00 - 17:00
  • Bass Modulators
    17:00 - 18:00
  • Code Black
    18:00 - 19:00
  • Noisecontrollers
    19:00 - 20:00
  • Psyko Punkz
    20:00 - 21:00
  • Frequencerz
    21:00 - 22:00
  • B-Front
    22:00 - 23:00
  • Partyraiser
    23:00 - 00:00

Future Sound of Egypt

  • Hazem Beltagui
    12:30 - 13:45
  • Paul Thomas
    13:45 - 15:00
  • Ciaran McAuley
    15:00 - 16:00
  • Alessandra Roncone
    16:00 - 17:00
  • Ahmed Romel
    17:00 - 18:00
  • A & Z vs Omar Sherif
    18:00 - 19:00
  • Giuseppe Ottaviani [live 2.0]
    19:00 - 20:00
  • Aly & Fila
    20:00 - 22:00
  • Cold Blue
    22:00 - 23:00
  • Ferry Corsten
    23:00 - 00:00
  • Stoneface & Terminal
    00:00 - 01:00

Barong Family

  • RayRay
    12:00 - 13:00
  • Lowriderz
    13:00 - 14:00
  • Slowbody
    14:00 - 14:50
  • PKCZ
    14:50 - 15:50
  • Kalibwoy
    15:50 - 16:10
  • Crisis Era
    16:10 - 17:10
  • Lil Debbie
    17:10 - 17:30
  • Stoltenhoff B2B Bellorum
    17:30 - 18:30
  • ANBU [live]
    18:30 - 18:50
  • Menasa B2B Tsunano
    18:50 - 19:50
  • DOLF
    19:50 - 20:50
  • Cesqeaux B2B Aazar
    20:50 - 21:50
  • Wiwiek B2B Juyen Subella
    21:50 - 22:50
  • Moksi
    22:50 - 23:50
  • Yellow Claw
    23:50 - 00:50

Trybe / Cubanisto's House of Mask

  • Franco y Gael
    13:00 - 14:30
  • Denis Horvat
    14:30 - 16:00
  • Cellini
    16:00 - 17:30
  • Eagles & Butterflies
    17:30 - 19:00
  • Traumer
    19:00 - 21:00
  • Mandana
    21:00 - 22:00

Sirkus

  • Reus & Cékes
    13:00 - 14:00
  • Simon Dobbs & Benji
    14:00 - 15:30
  • Adeline
    15:30 - 17:00
  • Federico Grazzini
    17:00 - 19:00
  • Nukov & Yelmet
    19:00 - 21:00
  • Arado
    21:00 - 23:00
  • Tolstoi & Andsan
    23:00 - 01:00

Radio Ultra Modern

  • Nicki Sanchez
    13:00 - 15:00
  • Uneak
    15:00 - 18:00
  • Daddy K
    18:00 - 20:00
  • Bart & Baker
    20:00 - 22:00
  • Rakesh aka Blackjack9000
    22:00 - 01:00

Leaf x ABRACADABRA

  • Daoud
    12:30 - 15:30
  • Bloem
    15:30 - 17:30
  • Maga
    17:30 - 19:00
  • Blond:ish
    19:00 - 21:00
  • Audiofly
    21:00 - 23:30


MainStage

  • Markus Schulz
    12:00 - 14:50
  • Kungs
    14:50 - 15:50
  • Quintino
    15:50 - 16:50
  • Ummet Ozcan
    16:50 - 17:50
  • METAFO4R (Firebeatz vs Dubvision)
    17:50 - 18:50
  • Robin Schulz
    18:50 - 19:50
  • Solomun
    19:50 - 20:50
  • Steve Angello
    20:50 - 21:50
  • David Guetta
    21:50 - 22:50
  • Martin Garrix
    22:50 - 23:50

Smash the House

  • Diego Miranda
    12:00 - 13:00
  • Warriors
    13:00 - 14:00
  • Mr Pig & Jamis
    14:00 - 15:00
  • Kristian Nairn
    15:00 - 16:00
  • Virgil Abloh
    16:00 - 17:00
  • Mattn
    17:00 - 18:00
  • Bassjackers
    18:00 - 19:00
  • Nicky Romero
    19:00 - 20:00
  • KSHMR
    20:00 - 21:00
  • Steve Aoki
    21:00 - 22:00
  • Dimitri Vegas & Like Mike
    22:00 - 23:30
  • 3 Are Legend
    23:30 - 00:00

ANTS

  • Iris Menza
    12:00 - 14:00
  • Bollen & Fichtner
    14:00 - 16:00
  • ANOTR
    16:00 - 17:30
  • andhim
    17:30 - 19:00
  • Matthias Tanzmann
    19:00 - 20:30
  • Andrea Oliva
    20:30 - 22:00
  • Joris Voorn
    22:00 - 23:50

Atmosphere

  • Fred Hush vs Nakadia
    12:30 - 14:30
  • Rob Hes
    14:30 - 16:00
  • Boris Brejcha
    16:00 - 17:30
  • Len Faki
    17:30 - 19:00
  • Sven Väth
    19:00 - 21:00
  • Richie Hawtin
    21:00 - 22:30
  • Nina Kraviz
    22:30 - 00:00

Mosaic by Maceo

  • Smos
    12:30 - 14:30
  • Dino Lenny
    14:30 - 16:30
  • Kiasmos [DJ set]
    16:30 - 18:00
  • Peggy Gou
    18:00 - 19:00
  • Jennifer Cardini
    19:00 - 20:45
  • Maceo Plex
    20:45 - 22:45
  • Stephan Bodzin [live]
    22:45 - 00:00

Coone and the Gang / Freedom by Budweiser

  • Mandy
    12:00 - 13:00
  • Sephyx
    13:00 - 14:00
  • Crisis Era
    14:00 - 15:00
  • LNY TNZ
    15:00 - 16:00
  • Da Tweekaz
    16:00 - 17:00
  • Wildstylez
    17:00 - 18:00
  • Coone
    18:00 - 19:00
  • Pablo Discobar
    19:00 - 19:30
  • Darren Styles
    19:30 - 20:15
  • Zatox
    20:15 - 21:15
  • Coone vs Hard Driver
    21:15 - 22:15
  • Gunz for Hire
    22:15 - 23:00

Gehost door MC Villain


FOOTWORXX

  • Blaster vs Richie Gee
    13:00 - 14:00
  • Tymon [live]
    14:00 - 14:30
  • Sei2ure
    14:30 - 15:30
  • D-Fence
    15:30 - 16:30
  • Hatred vs The Punisher
    16:30 - 17:45
  • Miss K8
    17:45 - 18:45
  • Detest vs eDUB
    18:45 - 20:00
  • Warface
    20:00 - 21:00
  • Sandy Warez vs Goetia
    21:00 - 22:00
  • Vandal
    22:00 - 23:00
  • Dr. Peacock
    23:00 - 00:00

VII

  • Alex Di Stefano
    12:00 - 14:30
  • Sean Tyas [live PA]
    14:30 - 16:30
  • John Askew
    16:30 - 18:30
  • Simon Patterson
    18:30 - 20:00
  • Astrix
    20:00 - 21:30
  • Freedom Fighters
    21:30 - 22:45
  • Will Atkinson
    22:45 - 00:00

Spinnin' Sessions

  • LVNDSCAPE
    12:30 - 14:00
  • Trobi
    14:00 - 15:00
  • Curbi
    15:00 - 16:00
  • Deepend
    16:00 - 17:00
  • Jay Hardway
    17:00 - 18:00
  • Kris Kross Amsterdam
    18:00 - 19:00
  • Mike Williams
    19:00 - 20:00
  • Lucas & Steve
    20:00 - 21:00
  • Carta
    21:00 - 22:00
  • Blasterjaxx
    22:00 - 23:00
  • TUJAMO
    23:00 - 00:00

Potion

  • Neon
    12:00 - 13:30
  • The Aston Shuffle
    13:30 - 14:30
  • Boston Bun
    14:30 - 15:30
  • Hamza
    15:30 - 16:30
  • Idris Elba
    16:30 - 18:00
  • Pete Tong
    18:00 - 19:30
  • MK
    19:30 - 21:00
  • The Magician
    21:00 - 22:30
  • Claptone
    22:30 - 00:00

KetaLoco

  • Kagge & Bowen
    12:30 - 14:30
  • Caspar
    14:30 - 16:00
  • Hernan Cattaneo
    16:00 - 19:00
  • Don Cabron
    19:00 - 20:30
  • Gui Boratto [live]
    20:30 - 22:30
  • Nico Morano
    22:30 - 00:00

Coincidence

  • Rupert Harvey & JLN
    12:00 - 13:30
  • Amekmar
    13:30 - 15:00
  • Seba Lecompte
    15:00 - 16:30
  • Psytox
    16:30 - 18:00
  • Tom Hades
    18:00 - 19:30
  • Trixy
    19:30 - 21:00
  • Stranger
    21:00 - 22:30
  • TWAN
    22:30 - 00:00

Floorfiller / Cubanisto's House of Mask

  • Vertier
    13:00 - 14:00
  • Unclesand
    14:00 - 15:30
  • Deltano
    15:30 - 17:00
  • Deecoy X Jerrymore
    17:00 - 19:00
  • Dominik Eulberg
    19:00 - 20:30
  • Renaat Vandepapeliere
    20:30 - 22:30

Radio Ultra Modern

  • Bart & Baker
    13:00 - 15:00
  • Rakesh aka Blackjack9000
    15:00 - 18:00
  • Rakka
    18:00 - 20:00
  • Bubba
    20:00 - 22:00
  • Zeen & Myer
    22:00 - 00:00

LEAF presents Café Mambo

  • Until Dawn
    12:30 - 14:00
  • Sven Van Hees
    14:00 - 15:30
  • José Maria Ramon
    15:30 - 17:00
  • Uner
    17:00 - 18:30
  • Franky Rizardo
    18:30 - 20:00
  • Mambo Brothers
    20:00 - 22:00
  • Lovely Laura & Ben Santiago
    22:00 - 23:30

I Love The 90s

  • Ward
    13:00 - 16:30
  • Laurent Wery
    16:30 - 17:30
  • Wout
    17:30 - 18:30
  • DJ F.R.A.N.K
    18:30 - 19:30
  • DJ Jean
    19:30 - 20:30
  • DJ Sash!
    20:30 - 21:30
  • Dune
    21:30 - 22:30
  • Ward vs Party Crasher
    22:30 - 23:00
  • Back In Time
    23:00 - 00:00

Het festival tovert een deel van het Belgische platteland om in een magische wereld, met een ongelooflijk oog voor detail waarbij kosten noch moeite worden gespaard.


Adres

De Schorre Recreation Ground, Boom, 2850, België

FAQs

De minimumleeftijd om mee te gaan in deze wereld is 18 jaar. Je moet 18 jaar of ouder zijn, of 18 worden in het jaar dat het festival plaatsvindt, om binnen te mogen. Dit beleid wordt strikt toegepast en bij aankomst zal je dan ook je leeftijd moeten aantonen. Er worden hier geen uitzonderingen op gemaakt, zelfs niet wanneer je vergezeld bent door een volwassene.

Ja, er zijn lockers van verschillende groottes te huur op het festival om je spullen op te bergen.

Met een Tomorrowland day-bracelet geldt dat wanneer je het festival eenmaal verlaat, er geen re-entry mogelijk is. 

Met een Full Madness bracelet geldt dat wanneer je het festival eenmaal verlaat, er geen re-entry mogelijk is tot de volgende dag. 

Met een DreamVille bracelet geldt dat je op elk tijdstip het festival kunt binnenkomen tot 2 uur voor het einde. Re-entry op DreamVille is iedere dag alleen mogelijk na 17:00. 

Bekijk ook eens onze Tomorrowland 2018 FAQs zodat je er zeker van bent dat je niets belangrijks hebt gemist.

Afgelopen

2019 in de verkoop!