Zoeken
Officiële Partner

Tomorrowland 2018

Festicket – Officiële reispartner voor Tomorrowland 2018

Festicket - officiële reispartner voor Tomorrowland - heeft een extra aantal reispakketten dat aanstaande vrijdag 23 februari om 14:00 CET in de verkoop gaat.

They’re almost here...

All our Tickets and Packages will be on sale very soon.

Festicket - officiële reispartner voor Tomorrowland - heeft een extra aantal reispakketten dat aanstaande vrijdag 23 februari om 14:00 CET in de verkoop gaat. Zet jezelf op onze wachtlijst hieronder zodat je dit niet zult missen.

Wat je moet weten

20-22 juli 2018 & 27-29 juli 2018
Boom, België

Tomorrowland is het grootste elektronische muziekfestival ter wereld. Op de affiche staan de populairste DJ's die draaien in een waanzinnig decor onder een hemel van vuurwerk. Tomorrowland is gewoonweg een unieke belevenis.

Sinds de eerste editie in 2005, is dit Belgische festival uitgegroeid tot het hoogtepunt van de dance muziek met alleen de allerbeste dj's en fans uit alle hoeken van de wereld. Verspreid over 15 stages, kun je zeker alle fundamenten van dance muziek verwachten - EDM, house, techno - Tomorrowland heeft het allemaal.

In onze magazine vind je hints en tips voor en favoriete momenten van Tomorrowland:

FAQs:

Line-up

  • MainStage
  • Axwell Λ Ingrosso
  • Bonzai All Stars
  • Carl Cox
  • Charlotte de Witte
  • Hardwell
  • Joris Voorn
  • Netsky
  • San Holo
  • Vini Vici
  • M F / Freedom by Budweiser
  • Don Diablo
  • Jauz
  • Oliver Heldens
  • Tiësto
  • Drumcode
  • Adam Beyer
  • Ben Klock
  • Dense & Pika
  • Ida Engberg
  • Richie Hawtin
  • Sam Paganini
  • Anjunabeats
  • Above & Beyond
  • Andrew Bayer
  • The Organ of Harmony [Hip Hop]
  • French Montana
  • Paradise
  • Jamie Jones
  • Monstercat
  • Kayzo
  • NGHTMRE
  • Rezz
  • Seven Lions
  • Slander
  • Cafeina
  • Edu Imbernon
  • Mambo Brothers
  • Forma.T
  • Jacked
  • Age of Love
  • All Day I Dream
  • WDM Recordings / Cubanisto's House of Mask
  • Pussy Lounge
  • DJ The Prophet
  • Mark with a K
  • Paul Elstak
  • Technoboy
  • Winter Clubbing
  • Radio Ultra Modern
  • MainStage
  • Alesso
  • Alison Wonderland
  • Armin van Buuren
  • Dimitri Vegas & Like Mike
  • Nicky Romero
  • Sunnery James & Ryan Marciano
  • Yellow Claw
  • Axtone / Freedom by Budweiser
  • Axwell
  • D.O.D.
  • Fatboy Slim
  • STMPD RCRDS
  • Jonas Blue
  • Martin Garrix
  • Diynamic
  • Kollektiv Turmstrasse
  • Solomun
  • Q-dance
  • Da Tweekaz
  • Korsakoff
  • Wildstylez
  • Zatox
  • Amicorum Spectaculum presents Theatre Formidable
  • Luciano
  • Nervo Nation
  • Krewella
  • Cage
  • Johan Gielen – Trance Classics
  • Johan Gielen
  • Bonzai Records
  • Bonzai All Stars
  • Psygathering
  • Ace Ventura
  • Infected Mushroom
  • Nico Morano and Friends / Cubanisto's House of Mask
  • Nico Morano
  • KozzMozz
  • Ben Klock B2B Marcel Dettmann
  • Woody Weekend
  • Radio Ultra Modern
  • MainStage
  • Andrew Rayel
  • Coone
  • Fedde Le Grand
  • Lost Frequencies
  • Martin Garrix
  • Paul Kalkbrenner
  • Paul Oakenfold
  • Steve Angello
  • Timmy Trumpet
  • Yves V
  • Smash the House / Freedom by Budweiser
  • Dimitri Vegas & Like Mike
  • Mattn
  • W&W
  • ANTS
  • Andrea Oliva
  • CamelPhat
  • Kölsch
  • Solardo
  • Fuse & Dave Clarke Present
  • Dave Clarke
  • Len Faki
  • Marcel Dettmann
  • Mind Against
  • Cocoon
  • Sven Väth
  • The Masquerade by Claptone
  • andhim
  • Claptone
  • Claude VonStroke
  • My House – Martin Solveig
  • Jax Jones
  • Kungs
  • Martin Solveig
  • The Magician
  • Trance Energy
  • Aly & Fila
  • Ben Nicky
  • Cosmic Gate
  • Markus Schulz
  • Paul van Dyk
  • Robin Schulz & Friends
  • Alle Farben
  • Klingande
  • Robin Schulz
  • Loudness
  • B-Front
  • Thunderdome
  • Neophyte
  • Rampage
  • High on House / Cubanisto's House of Mask
  • Crystal Events
  • Leaf
  • Radio Ultra Modern
  • MainStage
  • Axwell Λ Ingrosso
  • Cherry Moon Traxx
  • Hardwell
  • Kölsch
  • Nico Morano
  • Paul Kalkbrenner
  • Tiësto
  • W&W
  • A State of Trance / Freedom by Budweiser
  • Andrew Rayel
  • Armin van Buuren
  • Ben Nicky
  • Cosmic Gate
  • Vini Vici
  • Pryda Arena
  • Adam Beyer
  • Eric Prydz
  • Sasha
  • The Organ of Harmony [live]
  • Netsky & Friends
  • Alison Wonderland
  • DJ Marky
  • Netsky
  • Jauz
  • San Holo
  • Spectrum
  • Joris Voorn
  • Anjunadeep
  • Sexy by Nature
  • Fedde Le Grand
  • Sunnery James & Ryan Marciano
  • Pussy Lounge
  • Korsakoff
  • Paul Elstak
  • Cage
  • Heldeep Records
  • Anna Lunoe
  • Disciples
  • Jax Jones
  • Oliver Heldens
  • V Sessions
  • Timmy Trumpet
  • Leaf
  • Hush / Cubanisto's House of Mask
  • Krankenhaus
  • Radio Ultra Modern
  • MainStage
  • Above & Beyond
  • Armin van Buuren
  • Dimitri Vegas & Like Mike
  • Don Diablo
  • Sunnery James & Ryan Marciano
  • Freedom by Budweiser
  • Alesso
  • Fatboy Slim
  • Garden of Madness
  • Kollektiv Turmstrasse
  • Mind Against
  • Recondite [live]
  • Tale Of Us
  • Vaal
  • Lost Frequencies & Friends
  • Lost Frequencies
  • KNTXT – Charlotte de Witte's Residency
  • Charlotte de Witte
  • DVS1
  • Amicorum Spectaculum presents Theatre Formidable
  • Alan Fitzpatrick
  • Jamie Jones
  • Melé
  • Paco Osuna
  • Star Warz presents Shogun Audio
  • Friction
  • Bonzai Records
  • Bonzai All Stars
  • Crosstown Rebels present Get Lost
  • &me vs Rampa
  • Patrice Bäumel
  • Q-dance
  • B-Front
  • Mark with a K
  • Partyraiser
  • Future Sound of Egypt
  • Aly & Fila
  • Cold Blue
  • Ferry Corsten
  • Barong Family
  • RL Grime
  • Yellow Claw
  • Trybe / Cubanisto's House of Mask
  • Sirkus
  • Radio Ultra Modern
  • MainStage
  • Kungs
  • Markus Schulz
  • Martin Garrix
  • Robin Schulz
  • Solomun
  • Steve Angello
  • Smash the House
  • Dimitri Vegas & Like Mike
  • Mattn
  • Nicky Romero
  • ANTS
  • andhim
  • Andrea Oliva
  • Joris Voorn
  • Matthias Tanzmann
  • Freedom by Budweiser
  • Boris Brejcha
  • Nina Kraviz
  • Richie Hawtin
  • Sven Väth
  • Mosaic by Maceo
  • Kiasmos [DJ set]
  • Maceo Plex
  • Stephan Bodzin [live]
  • Coone and the Gang
  • Coone
  • Da Tweekaz
  • Gunz for Hire
  • Wildstylez
  • Zatox
  • FOOTWORXX
  • Miss K8
  • Sandy Warez vs Goetia
  • VII
  • Astrix
  • Sean Tyas [live PA]
  • Simon Patterson
  • Spinnin' Sessions
  • I <3 The 90s – The Party
  • Potion
  • The Magician
  • KetaLoco
  • Hernan Cattaneo
  • Nico Morano
  • Coincidence
  • Floorfiller / Cubanisto's House of Mask
  • Leaf
  • Radio Ultra Modern

De locatie

Tomorrowland 2018

De Schorre Recreation Ground
2850 Boom
België

Het festival tovert een deel van het Belgische platteland om in een magische wereld, met een ongelooflijk oog voor detail waarbij kosten noch moeite worden gespaard.


Veelgestelde vragen

Meer festivals